Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie do remontu Osiedle Wojska Polskiego, Olsztyn

199.000 zł
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
46
Pokoje
2
Łazienki
1

Obiekt

  • Rok budowy: 1958

Udogodnienia

  • balkon
  • Las

Opis

W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon. Zlokalizowane jest na II piętrze bloku przy skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Rataja.

Mieszkanie do remontu. Ogrzewanie piecowe. Do mieszkania doprowadzony jest gaz – istnieje możliwość likwidacji pieców kaflowych i zainstalowania dwufunkcyjnego pieca gazowego. Okna plastikowe. Podłogi parkietowe.

Atutem mieszkania jest jego lokalizacja – ok. 10 min. pieszo do Centrum, 5 min. do Parku Jakubowo i zaledwie 3 minuty do Lasu Miejskiego.

Niski czynsz – 168 zł (wliczony fundusz remontowy)

W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, parki oraz liczne punkty usługowe, sklepy i apteki.

Powierzchnia pomieszczeń:

I pokój – 16 m2
II pokój – 11 m2
kuchnia – 9 m2
łazienka – 3 m2
przedpokój – 7 m2

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania.

Skontaktuj się z agentem

WarmiaDom

NIERUCHOMOŚCI
tel.
+48 511 045 250
Nr licencji
23823
WarmiaDom to biuro, które w obrocie nieruchomościami łączy nowoczesne techniki promocji, doświadczenie, rzetelność i dyskrecję. Działamy głównie na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, ale poprzez naszych partnerów pośredniczymy również w kupnie, sprzedaży, lub wynajmie nieruchomości w innych miastach, głównie Warszawie i Gdańsku. W indywidualnych przypadkach nasza usługa dotyczyć może zakupu nieruchomości zagranicą. Pomagamy również w kupnie i sprzedaży ziemi rolnej, a także udziale w licytacjach i przetargach. WarmiaDom kupuje również nieruchomości za gotówkę. Współpracujemy z bankami, biurami doradztwa kredytowego, rzeczoznawcami i notariuszami. Na życzenie klientów wskażemy cieszące się uznaniem klientów lokalne firmy budowlane i remontowe. Pośrednictwo biura WarmiaDom to gwarancja, że warunki umowy będą uczciwie, a jej realizacja szybka i bezpieczna.  

Tagi