Atrakcyjne biuro do wynajęcia w Śródmieściu Śródmieście, Olsztyn

1.100 zł /mc.
Rodzaj nieruchomości: Lokal użytkowy
Powierzchnia (M 2)
45
Pokoje
3
Łazienki
1

Obiekt

  • Piętro: 3
  • Miejsce parkingowe: 1

Opis

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjny lokal biurowy o pow. ok. 45 m² w doskonałej lokalizacji na ul. Kopernika obok Starostwa Powiatowego.

Lokal składa się z 3 pokoi, holu wejściowego i łazienki z prysznicem. Lokal po remoncie, pomieszczenia częściowo umeblowane: szafy, krzesła. Możliwość podłączenia do internetu – światłowód Orange.
Lokal na 3 piętrze w kamienicy z przynależnym miejscem parkingowym.
Cena najmu: 1100 netto pln + dodatkowo płatne media wg zużycia.

Skontaktuj się z agentem

WarmiaDom

NIERUCHOMOŚCI
tel.
+48 511 045 250
Nr licencji
23823
WarmiaDom to biuro, które w obrocie nieruchomościami łączy nowoczesne techniki promocji, doświadczenie, rzetelność i dyskrecję. Działamy głównie na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, ale poprzez naszych partnerów pośredniczymy również w kupnie, sprzedaży, lub wynajmie nieruchomości w innych miastach, głównie Warszawie i Gdańsku. W indywidualnych przypadkach nasza usługa dotyczyć może zakupu nieruchomości zagranicą. Pomagamy również w kupnie i sprzedaży ziemi rolnej, a także udziale w licytacjach i przetargach. WarmiaDom kupuje również nieruchomości za gotówkę. Współpracujemy z bankami, biurami doradztwa kredytowego, rzeczoznawcami i notariuszami. Na życzenie klientów wskażemy cieszące się uznaniem klientów lokalne firmy budowlane i remontowe. Pośrednictwo biura WarmiaDom to gwarancja, że warunki umowy będą uczciwie, a jej realizacja szybka i bezpieczna.  

Tagi